Kožený obal na MacBook Pro

Ručne šitý kožený obal na MacBook Pro je mimoriadne elegantný a funkčný doplnok k Vášmu Macu. S Vaším vlastným zdobením, iniciálmi alebo obrázkovým motívom sa tak stane neoddeliteľnou súčasťou Vášho image. 

Čistá elegantná funkcionalita

obal na macbook

Jednoduchý kožený obal na MacBook Pro disponuje presne tým, čím má – eleganciou, minimalistickým dizajnom a mimoriadnou životnosťou. Najmenšie možné rozmery, aby sa do nej Mac akurát zmestil, neplával v ňom a aby obal nebol rozmerovo oveľa väčší oproti Macu. Obal sa zatvára pomocou jednoduchého záklopu s koženým pásom. Neobsahuje žiadne kovové zámky, ktoré by zvyšovali hmotnosť.

Pravá koža – jedinečnosť od prírody

obal na notebook

Tento obal na MacBook Pro je robený z dvoch vrstiev – hlavnú časť tvorí hovädzia hladenica s hrúbkou cca 2-2,5mm, pričom je spracovaná ekologicky, tzv. trieslovinami. Farbená je farbami na vodnej báze, ktoré na koži vytvárajú jedinečný vzor, vďaka kotrému je každé takéto puzdro nezameniteľným originálom.

Vydrží viac. Ešte viac.

kožený obal na macbook pro

Vnútro je vystlané bravčovou glazúrovanou kožou čiernej farby pre lepšiu ochranu Vášho Macu pred prachom, nárazmi pri prenášaní, alebo poveternostnými podmienkami. Celé puzdro na MacBook je pevne zošité tradičným brašnárskym stehom a prírodnou ľanovou dratvou. Ide o jedinečnú techniku, ktorú nenahradí žiaden šijací stroj na svete; stehy sú neobyčajne pevné a trvácne.

Váš Mac je len Váš. Váš obal na MacBook to potvrdí.

kožený obal na notebook

Zdobenie na prednej strane je možné riešiť Vašimi iniciálmi, prípadne jednoduchým logom, ako na fotke. Vaše puzdro na Mac sa tak stane nie len praktickým pomocníkom, ale aj štýlovým doplnkom. Na svete nebude nikto ďalší, kto by mal rovnaký obal na Mac, ako Vy.

Kožený obal
na MacBook Pro 13″:
130,00 €
[/lgc_column]
Kožený obal
na MacBook Pro 15″:
150,00 €

puzdro na mac

Kožený obal na MacBook Pro si objednáte jednoducho vyplnením tohoto formulára. Orientačná doba dodania je cca 4 týžne. Do políčka za adresu napíšte prosím presne, ktorý ročník MacBooku Pro používate, kvôli rozdielnym hrúbkam Macov v jednotlivých rokoch treba mierne upraviť aj rozmery obalu.

[contact-form-7 id=”1560″ title=”Obal na MacBook Pro”]

variant brašny s predným vreckom na nabíjačku a drobnosti nájdete v katalógu alebo po kliknutí na tento odkaz: “Kožená brašna na notebook”