Jednovrstvový opasok P.G.B.

Kožené opasky do riflí sú úplne najčastejšie žiadaný produkt. Jednovrstvový kožený opasok do riflí aj k obleku, vyrobený na mieru. Tu je pár slov o ňom. 

Vyrobený je z troch kúskov kože – dve pútka a samotný pás. Opasok je hrubý cca 3-3,5mm. Šírku udáva pracka, v tomto prípade MK 40, takže šírka opasku je necelých 40 mm.

Kožené opasky do riflí aj k obleku

Každý módny poradca potvrdí, že koža sa hodí ku všetkému a dokonca nie je nevyhnutné ani zladiť farbu kožených doplnkov s farbou oblečenia. Ručne šité kožené opasky do riflí sa tak budú hodiť rovnako na voľné popoludnie s rodinou, do práce, ale aj aj k obleku na oficiálne udalosti.

Na fotke je opasok vo verzii MK 40, zubria hnedá, spolu s iniciálmi.

kožený opasok do riflí

Aký bude opasok dlhý, závisí od toho ako vyplníte objednávku. Nepoužívam konfekciu, takže treba zadať obvod pásu a na túto hodnotu spravím prvú dierku. Od nej potom tri na jednu a tri na druhú stranu v rozostupoch 2,5cm.

Za jednoduché iniciály, aké napríklad vidíte na obrázku, sa nepripláca.

Cena: 39 €

MK 40 zubria hnedá na jeden klik

Ak sa Vám tento opasok páči, môžete si ho objednať rovno tu týmto krátkym formulárom. Stačí zadať obvod pása  (merať cez pútka na oblečených nohaviciach, podľa toho potom urobím na opasku dierky) a objednať na tomto odkaze: kožený opasok do riflí.

Ak chcete aj tieto iniciály ako na obrázku vyššie, stačí do poznámky napísať, aké iniciály chcete na opasku mať.

Viac ako 90 možností na výber

U mňa si svoj opasok môžete navrhnúť aj sami. Hore na fotke je najčastejšia kombinácia, akú si moji zákazníci vyberajú – MK 40 a zubria hnedá. Ponúkam však viac ako 90 kombinácií farieb a praciek, z ktorých si môžete vybrať na odkaze nižšie.

Sami si vyberiete pracku, farbu, typ iniciál, aj dĺžku. Svoj kožený opasok na mieru si navrhnete a objednáte na stránke >>>www.kozeneopasky.sk/opasky/<<<

Ak by Vám link nefungoval, kliknite prosím v menu na položku VÝROBKY a potom vyberte OPASKY.

Teším sa na našu spoluprácu.