Košík

Kožené peňaženky: peniaze na správnom mieste

Kožené peňaženky robím v rôznych veľkostiach, od malých, cez stredné až po veľké osobné peňaženky. Všetky moje peňaženky sú vyrobené z pevnej kože hrubej cca 1 milimeter. Žiadne tkaniny vo vnútri, žiadna výstelka. Stehy sú vo vnútri priznané, používaniu to nijako nebráni, práve naopak. Nemá sa tam čo odlepiť ani zodrať. Koža sa neprederie.

Malé osobné peňaženky

kožené peňaženky

kožené peňaženky

Malá kožená peňaženka s rozmermi cca 11x9cm. Obsahuje jednu priehradku na bankovky, jednu na mince a tri priehradky na karty. Môže byť dámska s oblými rohmi, alebo pánska so zrezanými rozmi a s bledou linkou pod horným okrajom.
Cena: 55,00 €

Stredné osobné peňaženky

Stredná peňaženka s rozmermi cca 12x9cm. Obsahuje jednu priehradku na bankovky, jednu na mince a tri priehradky na karty. Môže byť dámska s oblými rohmi, alebo pánska, s ostrými rohmi.
Cena: 65,00 €

Veľké kožené peňaženky


Veľká trojitá peňaženka, väčšinou si ju objednávajú páni, alebo dámy pre pánov, takže jej hovorím “veľká  trojitá pánska”, ale pokojne môže byť podľa mňa aj unisex. Priehradka na mince, dva priečinky na bankovky, jeden na mince – z vonkajšej strany. Štandardom sú priehradky na karty a bonus – priehľadný priečinok na rôzne preukazy. Rozmery v zloženom stave sú cca 10x13x3cm
a cena 109,00 €.

Puzdrá na kreditné karty a sady

Puzdro na kreditné karty. Nenahraditeľne praktický doplnok najmä na horúce letné večery, kedy peňaženka v ľahkých šortkách naozaj prekáža. Do tohto jednoduchého puzdra dáte všetko podstatné: občiansky, vodičák, techničák, kreditku, prípadne dvacku do rezervy. Rozmery cca 10,5x6cm.
Cena 38,00 €

Dvojité puzdro na doklady (12x8cm rozmer dokladov) objednáte za 55,00 € na tomto odkaze.

Jednoduché puzdro na doklady objendáte za 45,00 € na tomto odkaze.

Sada peňaženky a puzdra.

Jeden z najobľúbenejších výrobkov, aké si objednávate, sú sady – malé kožené peňaženky a puzdrá na karty. V jednotnom dizajne, teda rovnaká farba, iniciály a podobne. Je to nie len praktický a štýlový doplnok s každodeným úžitkom a dlhou životnosťou, ale aj tip na univerzálny darček – vianoce, narodeniny, výročie, odchod do dôchodku…čokoľvek.

Malá peňaženka + puzdro:
Cena: 55,00 + 38,00 = 93,00 85,00 €.

Stredná peňaženka + puzdro:
Cena: 65,00 + 38,00 = 103,00 95,00 €

(Vašu voľbu potom len upresnite v poznámke pod adresou, prosím.)

Zdobenie

Ako pri iných výrobkoch, aj pri kožených peňaženkách ponúkam niekoľko druhov zdobenia. Rustikálne zdobenie, iniciály, slovanské zdobenie a tiež ponúkam možnosť nechať peňaženku bez zdobenia. Ak máte inú predstavu, napíšte mi, alebo zavolajte a spýtajte sa.

Mám v ponuke tieto tri typy iniciálových razníc:

Malé iniciály, výška písma cca 10mm

Stredné iniciály, výška písma cca 13mm

Veľké iniciály, výška písma cca 19mm

Z farieb sú pri peňaženkách rovnaké možnosti, ako pri organizéroch. V ponuke sú tieto možnosti: Mahagónovo hnedá, čierna, gaštanovo červená sýta, gaštanovo červená jemná, gélová tmavá, gélová svetlá a naostatok môžeme organizér ponechať aj bez farbenia.
Na obrázku je fotografia diára bez farbenia čerstvo po výrobe, koža je svetlá a čistá. Koža je však nasiakavý materiál a zachytáva všetku mastnotu a nečistoty, s ktorými prichádza do styku – prach na stole, prirodzená mastnota na rukách, a podobne. Časom preto nefarbená koža zhnedne.
Gélové farby, tmavá a svetlá, sa používajú, aby zvýraznili komplikovanejšie vzory zdobenia.

Objednávací formulár

Kontaktné údje

Ak chcete vidieť pár foto priamo z výroby, sledujte môj fanpage na facebooku Ručne šité kožené doplnky. Videá priamo z výroby nájdete na youtube kanáli Brašnárstvo PGB.

Categories: Výrobky