Košík

Pánsky opasok k obleku na mieru

Opasok k obleku vyrobený ručne z pravej poctivej hovädzej kože je skvelým módnym doplnkom. Je nadčasový, je praktický a môže slúžiť desaťročia, vďaka použitej spoľahlivej koži.

pánsky opasok k obleku

Opasok k obleku a najčastejšia chyba

Pri opaskoch k obleku robia ľudia často jednu veľkú chybu. Kupujú si bežné opasky v butikoch za pár eur. Prvých pár použití môže byť fajn. No potom sa začnú problémy. Fejkový opasok spoznáte podľa toho, že stojí pár eur a má označenie typu “echt leder”, “talianska koža” a podobne. Väčšinou ide o koženku (koženka je guma na tkanine) oblepenú na materiál, ktorý sa vyrába rozomletím koženého odpadu na drobné čiastočky a ich zlepením dohromady. Dá sa tam ozdobné prešitie, hrany sa zakryjú hrubým náterom a hotovo. V obleku sa taký opasok spočiatku aj pekne vyníma, no onedlho sa okolo používanej dierky začnú vrstvy oddeľovať jedna od druhej a opasok sa začne rozpadať. Okrem toho, že nedrží nohavice, vyzerá to otrasne a robí to hanbu .

Kožený opasok k obleku musí byť z kože

Máte dve možnosti. Kúpiť si niečo za päť, desať, päťdesiat alebo dvesto eur v butiku, kde to nablokuje brigádnik, dovezie dovozca ktovie odkiaľ a vyrobí ktovie kto, a dúfať, že to aspoň niečo vydrží.  Alebo si objednáte opasok od remeselníka, ktorý pracuje s kožou, opasok Vám osobne zreže z najkvalitnejšej časti kože, poriadne nafarbí, ušije a odošle priamo on sám. Je to záruka toho, že opasok Vám vydrží slúžiť doslova desaťročia.

Opasok na mieru a s vlastnými iniciálmi

Niektorí ľudia si potrpia na tom, aby mali na svojich veciach štítok svetoznámej značky. Ja ponúkam niečo iné. Na svoje výrobky nedávam svoje logo, ani svoje iniciály. Dávam tam Vaše. Vy ste osobnosť, to je dôležité. Nie kto vám opasok vyrobí, ale pre koho. Opasok od gučiho má kdekto. Opasok vyrobený len pre Vás, to je výnimočný kúsok. Presne na Váš pás, žiadna anonymná konfekcia.

Opasok k obleku ako darček

Ak chcete niekomu darovať niečo užitočné, opasok s jeho iniciálmi je výborná voľba. Ak si nie ste istí mierami, môžete mu darovať darčekovú poukážku na opasok, nech si potom opasok vyskladá sám podľa svojich preferencií.

Ponuka opaskov

V ponuke opaskov k obleku mám niekoľko druhov. Základom ponuky je čierny opasok k obleku, potom hnedý opasok k obleku a červený opasok k obleku. Každý z nich môže mať dve rôzne pracky. Sú široké 3cm, teda akurát k oblekovým nohaviciam.